Medtrum on töötanud välja neli erinevat mobiilirakendust oma toodete juhtimiseks ja haldamiseks. Kõik rakendused on unikaalsed ning igaühel on oma ülesanne.

Medtrum mobiilirakendus diabeedi haldamiseks

Medtrum EasySense

rakendust laetakse alla kui on soov kasutada ainult Medtrum sensorit, ehk ilma insuliinipumbata. Rakendus on saadaval nii GooglePlays kui ka AppStore´s ning on tasuta, ühildub enamiku Android ja iOS seadmetega. Peale allalaadimist on vaja luua isikliku kontot kasutades selleks oma e-posti aadressi. Sensori andmed säilivad rakenduses 3 kuud ning on kättesaadavad „Statistics“ lõigus.

ios appstore
google play rakendus

Medtrum EasyTouch

rakendust on vaja siis kui kasutate kanüülivaba insuliinipumpa ja sensorit ning selle juhtimiseks on PDM-pult. Rakendus on seotud PDM puldiga ning edastab infot pilve.

ios appstore
google play rakendus

Medtrum EasyPatch

rakendust on vaja siis kui kanüülivaba insuliinipumba ja sensori juhtimiseks kasutate oma nutiseadet. Ligipääsu võimaldatakse igale kontole personaalselt peale PDM puldi selgeks saamist.

ios appstore
google play rakendus

Medtrum EasyFollow

rakendus on loodud perekonnaliikmete jaoks kes soovivad jälgida sensori ja/või kanüülivaba insuliinipumba kasutaja seisundit 24/7 ja seda igas maailma nurgas (peab olema internetiühendus). Jälgitavate arv ei ole piiratud. Seadmete kasutaja samuti saab jagada oma andmed piiramatu arvuga kasutajatega. 

ios appstore
google play rakendus

Medtrum Easyview

Lisaks rakendustele on Medtrum loonud ka veebirakenduse, mis asub internetis aadressil easyview.medtrum.eu. Andmed laekuvad lehele automaatselt ja säilivad seal järgmised 2 aastat. Keskkonda on võimalik logida oma konto e-postiga ja parooliga ning vaadata ja analüüsida oma andmed, vajadusel saata neid raviarstile.